Innowacyjne zabiegi leczenia otyłości przy pomocy OverStitcha w nowym ośrodku - Europejskim Centrum Zdrowia Otwock!
Mamy nowy ośrodek na mapie Polski, w którym wykorzystano metodę walki z otyłością przy użyciu nici endoskopowych OverStitch firmy Apollo Endosurgery.
W Europejskim Centrum Zdrowia pierwsze trzy zabiegi przeprowadził dr Naser Dib przy wsparciu dr Artura Raitera ze Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Pacjenci czują się dobrze, ich stan jest stabilny. Przed nimi dużo pracy do osiągnięcia wymarzonych efektów. 
Na zabiegu obecna była również Pani Magdalena Gajda, która jest Prezesem Fundacji Od-Waga, a także społecznym rzecznikiem osób chorych na otyłość. Mam nadzieję, że nasza innowacyjna metoda okaże sie pomocna przy pokonaniu rozwijającej się choroby cywilizacyjnej, jaką jest otyłość. 
https://ecz-otwock.pl/
INNE AKTUALNOŚCI
2021-11-09
Za nami kolejne szkolenie. Tym razem z obsługi OverStitch SX pod okiem niezrównanego dr Manoela Galvalo Neto z Brazylii.
 
2021-12-22
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
 
2021-10-13
OverStitch już dostępny w KCM Clinic.
 
2021-04-02
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
 
2020-12-24
Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zdrowych i Wesołych Świat spędzonych w gronie najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego Roku, niech rok 2021 będzie znacznie lepszy niż 2020.
Kurs endoskopowej plastyki żołądka przy użyciu OverStitch w szpitalu w Brzezinach.  

Nowy rok rozpoczęliśmy od wizyty w Szpitalu Specjalistycznym w Brzezinach, a konkretniej w Ośrodku Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej. W dniach 7-8.01 odbył się tam kurs z zakresu endoskopowej plastyki żołądka przy użyciu endoskopowego systemu zakładania szwów OverStitch.

Wybór miejsca do przeprowadzenia tych warsztatów nie był przypadkowy, ponieważ organizatorem spotkania był dr n. med. Michał Spychalski, kierownik Ośrodka Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej w Brzezinach.

Ze względu na bogate doświadczenie w małoinwazyjnym leczeniu otyłości dr Spychalski postanowił poszerzyć ofertę zabiegów bariatrycznych o metodę OverStitch.

Ekspertem prowadzącym warsztaty był dr Artur Raiter z Zakładu Endoskopii Zabiegowej Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. który jest w Polsce pionierem leczenia otyłości metodą OverStitch.

Wszystkie zabiegi przebiegły pomyślnie, dzięki czemu kolejna już edycja warsztatów OverStitch zakończyła się pełnym sukcesem. Mimo to firma HAMMERmed nie zwalnia tempa i nieustannie wspiera Polski rynek, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w medycynie.

zamknij